İlan vermek için sadece WhatsApp 0538 367 11 88 (SEDAT) 

Amd bir işlemci sistemidir. Peki beylikdüzü escort işlemci nedir.  Kısaca CPU ( Central Process Unit ) yani Merkezi İşlem Birimi olarak adlandırılır. İşlemci için bilgisayarın beynidir denilir. Bilgisayarda ki işlemleri gerçekleştiren ve gerekli yerlere gönderen elemandır.

Dikkat Edin

Laptopların hızını ve gücünü belirleyen en önemli birimlerden biri işlemcidir. Laptopunuzu hangi amaç uğruna kullanacağınıza karar verdikten sonra amacınıza uygun olarak seçim yapmanız faydalıdır. İşlemci olarak karşımıza çıkacak olan iki marka vardır. Bunlar  Amd ve Intel dir. Intel işlemciler halk tarafından daha çok bilinendir. Fakat bu Amd işlemcilerin kötü olduğunu veya düşük performanslı olduğu göstermez.
      Çeşitleri
Amd A8 dört çekirdekli işlemci birden fazla işlem gücünü ve yüksek multimedia kullanıcıları için kullanılması tavsiye edilen bir üründür. Amd E300 ve Athlon çift çekirdekli işlemciler ev, internet kullanımı için en uygun olanlarıdır üstelik ucuz fiyatlara sahiptir. Uygun fiyatlı hızlı ve güçlü işlemci tercih edenler Intel Core i3 laptopları satın almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website