İlan vermek için sadece WhatsApp 0538 367 11 88 (SEDAT) 

                Gömlekler, moda dünyasının uzun beylikdüzü escort yıllardır vazgeçemediği parçalardan. Özellikle ofis hayatının değişilmez bir parçası. Ofis işlerinde çalışan kadınlar yıllardır gömleklerden vazgeçemiyor. Fakat gömlekler son yıllarda resmi kullanımın dışına taşmış durumda. Birçok kadın günlük hayatta ya da gece hayatında gömlekleri tercih ediyor.

 

İş için gömlek kombinleri

 

                İş ortamında gömlek tercihi yapacak kadınların ilk tercihleri beyaz ve siyah gömlek modellerinden yana oluyor. Gömlekler, genelde zıt rengindeki kalem eteklerle ve şık bir ceketle kombin ediliyor. Altına giyilecek ayakkabı da oldukça önemli. Hafif topuklu ayakkabılar, iş hayatı için oldukça uygun bir seçim olarak gözüküyor.

 

Günlük hayatta ekose gömlekler moda

 

                İş hayatı dışında gömlek tercih eden kadınların, son dönemlerden en çok tercih ettiği model, ekose gömlekler. Ekose gömlekler, tek başlarına giyilebildikleri  gibi, içine bir t-shirt giyerek önünü açarak da giyilebiliyor. Gömleğin altına ise, genelde skinny jeanler veya şortlar tercih ediliyor. Renk uyumu sağlandıktan sonra iki tercih de oldukça şık gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website