İlan vermek için sadece WhatsApp 0538 367 11 88 (SEDAT) 

                Girdiği ortamlarda saygı görmek, insanlar beylikdüzü escort tarafından dinlenmek, aynı zamanda kadınların ilgi odağı olmak birçok erkeğin en çok istediği şeydir. Bunları başarmanın en bilinen yoluysa, karizmatik bir erkek olmayı başarmaktır. Karizmatik bir erkek olmak için yapılması gerekenler kadar, karizmayı çizdirmemek için kaçınılması gereken şeyler de bellidir. Bu yüzden, erkeklerin karizmasını çizen durumların neler olduğunu iyi bilmek ve kaçınmak gerekir.

 

Yemeklerinizi üzerinize bulaştırmadan yiyin

 

                İş yemekleri, arkadaşlarla gidilen yemekler, ya da bir kadınla randevulaşarak gidilen yemekler, karizma için oldukça önemlidir. Karizmatik bir erkek, düzgün şekilde yemek yemeyi bilmelidir. Yemeği üstüne başına dökmek, ağız kenarına yemekleri bulaştırmak, karizmayı bozacak durumlardır.

 

Yersiz espri yapmayın

 

                Kadınlar, kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır. Bu doğru. Fakat yapılacak espriyi ve nerede yapılacağını iy bilmek gerekir. Yapılan espriye kimsenin gülmemesi, ya da ciddi bir ortamda bile sürekli espri yapmak, sizi itici gösterecek ve amiyane tabirle karizmanızı çizecektir.

 

Kıyafetlerinizi temiz ve düzenli tutun

 

                Kıyafetlerin temiz olması bir erkek için oldukça önemlidir. Bir yere lekeli, pis bir kıyafetle gelmek oldukça kötü bir görüntüdür. Bunun yanında, kıyafetlerin düzenine ve şıklığını da dikkat edilmelidir. Kravatı kötü bağlamak, fermuarı açık unutmak gibi durumlar da karizmayı çizecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website