İlan vermek için sadece WhatsApp 0538 367 11 88 (SEDAT) 

                İnsanlar genelde kötü kokusu nedeniyle beylikdüzü escort sarımsağı tüketmekten kaçınır. Fakat sarımsak oldukça şifalı bir bitkidir ve birçok probleme iyi gelir. Sarımsak, saçkırandan çeşitli kalp hastalıklarına, birçok hastalığa karşı doğal bir ilaç olarak kullanılabilir. Aynı zamanda yüksek tansiyonu ve kolesterolü düşürür. Sarımsak çay olarak da kullanılabilir ve o halinin de birçok duruma karşı faydaları vardır.

 

Sarımsak çayı nasıl yapılır

 

                Sarımsak çayını hazırlamak oldukça basittir. Bir büyük bardak çay için, bir buçuk diş sarımsak yeterli olmaktadır. Sarımsak suda kaynatılır. Biraz ılıdıktan sonra organik bal ve limon ekleyin ve çay hazır hale gelir.

 

Sarımsak çayının faydaları

 

                Sarımsak çayı, birçok kalp sorununa iyi gelir. Sindirim sisteminin temizlenmesini sağlar. Mevsim geçişlerinde insanların hayatını zorlaştıran grip ve çeşitli enfeksiyonlara karşı etkilidir. Bronşit nedeniyle ortaya çıkan semptomları hafifletir. Midedeki zararlı parazitlerin ortadan kaldırılmasına yardım eder. Aynı zamanda vitamin ve mineraller bakımından zengin olmasıyla, vücudun hastalıklara karşı direncini artırır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website